Malé kreatívne štúdio s veľkým srdcom a rodinnou atmosférou. Naším cieľom je, aby sa stalo domovom pre všetkých nadšencov rôznorodého pohybu. Nájdete u nás naozaj pestrú ponuku hodín, vďaka ktorým môžete zabudnúť na každodenné povinnosti, zároveň rozvíjať Vaše pohybové schopnosti a dopriať si relax aj zábavu. Záležať sme si dali aj pri výbere našich lektorov, ktorí sú zárukou kvality a profesionálneho prístupu.

Port De Bras

PortDeBras je koncept tréningu, ktorý je založený na myšlienke posilniť, rehabilitovať a zároveň rozvíjať svoje schopnosti. Toto cvičenie vychádza z klasického a moderného tanca, je prepojené s prvkami strečingu, posilňovania a posturálnych techník (stabilizácia tela). Môžeme ho zaradiť do skupiny cvičení tzv. Body&Mind, ktorých cieľom je zosynchronizovať telo a myseľ.

Marián

„Mám 23 rokov, od detstva som sa venoval spoločenským tancom na profesionálnej úrovni. Od 15 rokov som sa začal venovať aj baletu. Študoval som na konzervatóriu Evy Jaczovej v Bratislave a po skončení som nastúpil do slovenského národného divadla, kde pôsobím dodnes ako člen baletu.”

Ľudové tance

Pre dospelých

Ľudový tanec je perlou medzi tanečnými štýlmi, lebo vychádza z naších ľudových tradícií a zvyklostí. Pri každej možnej príležitosti sa spievalo a tancovalo. Naším cieľom je zachovávať toto vzácne dedičstvo a spevom a tancom rozveseľovať tých, ktorým srdcia bijú pre folklór. Na kurzocch ľudového tanca Vám ponúkame znalosti z tanečnej ľudovej motiviky a tanečného repertoáru slovenských ľudových tancov.

Pre deti

Kurzy ľudového tanca pre deti sú vedené formou ľudovej zábavy a tanečných hier. Naši najmenší tanečníci si z kurzu odnesú znalosti zo základných tanečných ľudových motívov, jednoduchých strofických tancov a zoznámia sa aj s tanečnými oblasťami nášho malebného Slovenska.

Viki

„Mám 22 rokov. Pochádzam z Detvy a od mala sa venujem ľudovému tancu. Tanečné skúsenosti som získala vo folklórnych súboroch (DFS Slniečko, FS Frumani, ale aj v školských inštitúciach (ZUŠ Svetozára Stračinu v Detve, Súkomné Konzervatórium v Nitre). V súčasnosti tancujem v profesionálnom telese SĽUK a popri tom študujem na VŠMU.”

Aerial Movement

Aerial Movement Vám ponúkne náhľad do sveta cirkusu, pri ktorom objavíte čaro pohybu vo výške. S využitím hodvábnych šálov a kruhu môžete pracovať nielen na Vašej fyzickej stránke (funkčná sila, flexibilita) ale taktiež na tej kreatívnej a umeleckej. Lekcie sú nastavené tak, aby vyhovovali rôznym úrovniam, od úplných začiatočníkov až po začínajúcich cirkusových umelcov.

Klaudia

„Mám 26 rokov, od 4 rokov som začala so športovou gymnastikou v Trnave, ktorej som sa venovala do svojich osemnástich rokov. Od roku 2013 sa profesionálne venujem výškovej akrobacii - absolvovala som viac ako 400 vystúpení nielen v rámci EÚ ale i vo svete. Okrem výškovej akrobacie sa venujem aj handstandovým číslam, lolipopu, UV šou či ohňovým šou.”

Latino Ladies

Latino ladies je pre všetky dámy, ženy a slečny, ktoré sa chcú odreagovať a oddýchnuť si v kruhu žien. Naučíte sa základy latinsko-amerických tancov. Choreografie sú prispôsobené tak, aby si dámy mohli zatancovať bez partnera. Zostavy krásne formujú postavu a kedže sa jedná o dynamickejšie tréningy, napomáhaju pri spaľovaní tukov. Budete sa cítiť sebavedomo a žensky.

Dominika

„Mám 25 rokov. Od svojich 7 rokov sa venujem spoločenským tancom na profesionálnej úrovni. Som štvornásobnou majsterkou a trojnásobnou vicemajsterkou Slovenska v štandardných aj latinskoamerických tancoch v kategórii junior a mládež. Som absolventkou Vysokej školy múzických umení, kde som študovala odbor tanečné umenie – moderný tanec. V poslednej sérií najpopulárnejšej tanečnej show Let’s Dance na Slovensku som tvorila tanečný pár s hercom Vladimírom Kobielskym, s ktorým sme získali titul kráľ a kráľovná tanečného parketu.”